Sony Alpha A6700
Sony Alpha A6700
Sony Alpha A6700 APS-C Camera Body | Sony | ILCE6700B.CEC | 4548736146624больше |
|
1429.00 €
|
B магазин multo.eu |
Sony Alpha 6700 Body Black0% liising 240.48Eur kuni 6 kuud |
|
1442.89 €
|
B магазин rde.ee |
Peeglita kaamera Sony A6700 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1529 € больше |
|
1459.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Peeglita kaamera Sony A6700 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1529 € больше |
|
1459.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sony a6700Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1854.0 € больше |
|
1459.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Aparat Sony A6700 (ILCE6700B.CEC) | ILCE6700B.CEC | 4548736146624больше |
|
1466.89 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:59
! Сообщить об ошибке| Марка | SONY |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Peeglita kaamera |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | A6700 + 10-20mm F4 PZ G |
| Pikkus | 122 |
| Laius | 75.1 |
| Kaal | 493 |
| Videofailide formaadid | YUV420 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Diafragma | F4 |
| Kõrgus | 69 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Exmor R CMOS |
| Megapikslite arv | 26 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 20 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 32000 |
| Sensori suurus | 23 x 15.5 mm |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6192 x 4128 |
| Optika | 10-20mm F4 PZ G |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Katiku kiirus | 1/8000 sec |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| Liidesed | HDMI Type D |
| Показать больше | |












































