Sony Alpha 7C II
Sony Alpha 7C II
Peeglita kaamera Sony a7C II Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2029 € больше |
|
1809.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Peeglita kaamera Sony a7C II Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2029 € больше |
|
1809.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sony A7C II Body0% liising 338.14Eur kuni 6 kuud |
|
2028.84 €
|
B магазин rde.ee |
Lustrzanka Sony Sony Alpha A7C II BODY CZARNY | ILCE7CM2B.CEC | 0027242928152больше |
|
2160.16 €
|
B магазин enter24.eu |
Sony A7C II + 28-60mm (hõbe) | (ILCE-7CM2/S) | (α7C) | (Alpha 7C II)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2746.0 € больше |
|
2334.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 08:51
! Сообщить об ошибке| Марка | Sony |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Peeglita kaamera |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | A7C II + 28-60mm |
| Pikkus | 63.4 |
| Laius | 124 |
| Kaal | 429 |
| Videofailide formaadid | YUV420 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Kõrgus | 71.1 |
| Ekraani diagonaal | 3.0 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 33 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 60 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 35.6 x 23.8 mm |
| Maksimaalne eraldusvõime | 7008 x 4672 |
| Optika | 28-60mm |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Katiku kiirus | 1/8000 |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Liidesed | USB Type C |
| Показать больше | |











































