Samsung QE85QN85D
Samsung QE85QN85D
Telewizor Samsung QE85QN85DBT QLED 85'' 4K Ultra HD Tizen | QE85QN85DBTXXH | 880.. |
|
2743.42 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 08:47
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K QLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 380 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 4.7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.2 ch |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 42.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE85QN85DBTXXH |
| Laius | 189.24 |
| Kaal | 49.7 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 143 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 198 |
| Kõrgus | 108.29 |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 30.93 |
| Kõrgus alusega | 114.14 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB-T2CS2 |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | NQ4 AI Gen2 |
| Показать больше | |













































