Samsung QE83S90D
Samsung QE83S90D
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 150 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 4.4 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 37.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE83S90DAE |
| Seeria | 9 |
| Laius | 185.1 |
| Kaal | 39.4 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 227 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 150 |
| Kõrgus | 106.2 |
| Ekraani diagonaal | 83 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 35.9 |
| Kõrgus alusega | 113.3 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Processor NQ4 AI Gen2 |
| Показать больше | |













































