Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra - B klass - 512GB - Titanium Blackбольше |
Refurbished
|
662.00 €
|
B магазин gomobiles.eu |
Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 512gb Black Klass C+ (Üle keskmise)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. больше |
Refurbished
|
730.00 €
|
B магазин technocircle.ee |
Renoveeritud Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB 5G DS12 kuud garantiid. Tasuta kohaletoimetamine. |
Refurbished
|
769.00 €
|
B магазин rstored.eu |
Samsung Galaxy S24 Ultra 17,3 cm (6.8") Kaksik-SIM 5G USB tüüp-C 12 GB..больше |
|
1120.23 €
|
B магазин percte.eu |
Samsung Galaxy S24 Ultra AI nutitelefon, Android mobiiltelefon ilma lepinguta, 1..больше |
|
1434.79 €
|
B магазин minukaubad.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 07:24
! Сообщить об ошибке| Марка | Samsung |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | LTPO AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1440 x 3088 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus 3 |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 8K@24/30fps |
| Kaubamärk | Samsung |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Galaxy S24 Ultra |
| Eesmine kaamera | 12 MP |
| Tagumine kaamera | 200 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.8 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 500 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| AI võimekus | Galaxy AI |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Titaanmust |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 750 (1 GHz) |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |































































