Samsung Galaxy A34 256GB
Samsung Galaxy A34 256GB
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-11-08 19:46
! Сообщить об ошибке| Марка | Samsung |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | Super AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2340 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1024 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 4K@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Mudel | Galaxy A34 5G |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 5 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 199 |
| Andurid | Kompass |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 390 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT6877V Dimensity 1080 (6 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G68 MC4 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |



























































