Samsung Galaxy A05s 64GB
Samsung Galaxy A05s 64GB
Samsung Galaxy A05s 4/64GB BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 159.26 € |
|
119.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Samsung A057G Galaxy A05s 128GB Black0% liising 22.89Eur kuni 6 kuud больше |
|
137.31 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:42
! Сообщить об ошибке| Марка | Samsung |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | PLS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30/60fps |
| Kaitseaste (IP) | Ei ole |
| Kaubamärk | Samsung |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Roheline |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | - |
| Mudel | Galaxy A05s |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 2 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.7 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | 2.0 |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 194 |
| Andurid | Lähedusandur |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 393 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Värvi nimi | Heleroheline |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 610 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |
























































