Reolink TrackMix
Reolink TrackMix
Reolink TrackMix Series P760 White/ Black0% liising 29.55Eur kuni 6 kuud больше |
|
177.28 €
|
B магазин rde.ee |
Reolink TrackMix Series P760 4K kahe objektiiviga automaatse jälgimise PTZ PoE t..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
181.47 €
|
B магазин bigbox.ee |
Kuppelkaamera Reolink TrackMix P760Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 193.9 € больше |
|
189.91 €*
|
B магазин 1a.ee |
Kuppelkaamera Reolink TrackMix P760Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 193.9 € больше |
|
189.91 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Valvekaamera Reolink TrackMix WiFi kahe objektiiviga 8MP, PTZ, 6 X Zoom, isiku j..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 220.0 € |
|
200.90 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Reolink | Battery 4G Camera | TrackMix Series G770 | PTZ | 4 MP | 2.8mm/F1.6 | I.. |
|
287.10 €
|
B магазин elektrika.ee |
Reolink | Battery 4G Camera | TrackMix Series G770 | PTZ | 4 MP | 2.8mm/F1.6 | I.. |
|
333.51 €
|
B магазин electrobase.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:06
! Сообщить об ошибке| Марка | REOLINK |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@15fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Reolink |
| Töötemperatuur | 55 |
| Värv | Valge |
| Mudel | Trackmix LTE |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | - |
| Liikumistuvastus | - |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | LTE |
| Показать больше | |





































