Realme GT 6 512GB
Realme GT 6 512GB
Telefon Realme GT6 16GB/512GB Fluid SilverTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
693.80 €
|
B магазин bigbox.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 14:55
! Сообщить об ошибке| Марка | REALME |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1264 x 2780 |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Kaubamärk | Realme |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Roheline |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku maht | 6000 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | GT 6 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 50+50+8 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 199 |
| Andurid | Valguse andur |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 1 |
| 2.5D ekraan | - |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Välk | Sisseehitatud |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |











































