Philips 75PML8709/12
Philips 75PML8709/12
Philips 4K QD Mini-LED TV 75PML8709/12 75" Smart TV Google TV UHD Grey REFURBISHED |
Refurbished
|
675.59 €
|
B магазин alfashop.ee |
Philips 4K QD Mini-LED TV | 75PML8709/12 | 75" | Smart TV | Google TV | UHD | Gr.. |
Refurbished
|
690.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
SALE OUT. Philips 75PML8709/12 75" (194cm) 4K QD Mini-LED TV | SALE OUT. Philips.. |
Refurbished
|
712.09 €
|
B магазин elektrika.ee |
Philips TV 75 inches MINI LED 75PML8709/12 | 75PML8709/12 | 8718863044858 |
|
1186.70 €
|
B магазин viron.ee |
Telewizor 75 cali MINI LED 75PML8709/12 | 75PML8709/12 | 8718863044858 |
|
1398.43 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 22:25
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Hall |
| Kaal ilma aluseta | 30.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75PML8709/12 |
| Laius | 167 |
| Kaal | 31 |
| Päritoluriik | - |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | HDMI-CEC |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 129 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 97 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 32.5 |
| Kõrgus alusega | 99 |
| Pildi täiustussüsteemid | P5 Perfect Picture Engine |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | - |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |








































