Philips 55PUS8209/12
Philips 55PUS8209/12
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-14 13:13
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.8 |
| Helisüsteem | DTS:X |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 10.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55PUS8209/12 |
| Laius | 122.6 |
| Kaal | 10.2 |
| Päritoluriik | - |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 64 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Must |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 71.5 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Titan OS |
| Sügavus alusega | 25.5 |
| Kõrgus alusega | 73.7 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |








































