Philips 55OLED819/12
Philips 55OLED819/12
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-14 13:43
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, Lauajalgpult, Toitejuhe, Kiirjuhend,.Ohutusjuhised ja juriidiline teave, 1 x liitiumioon.aku, 1 USB-C kaabel kauglaetava puldi jaoks |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 0.113 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.1 (Stereo + Subwoofer) |
| Heli võimsus | 70 |
| Toote kaal koos pakendiga | 25800 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 17 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55OLED819/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 1.225 |
| Kaal | 20.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Funktsioonid | : HbbTV.• „Häälassistent“*: Sisseehitatud Google Assistant,.Ühildub Alexaga, Mikrofoniga pult.• Nutika kodu kogemus: Ühildub Google.Assistantiga, Ühildub Amazon Alexaga |
| Muud liidesed | Satelliitvastuvõtja liides |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 84 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 0.86 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.420 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 0.701 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 0.23 |
| Kõrgus alusega | 0.773 |
| Sisemälu, GB | 16 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |












































