Philips 55OLED769/12
Philips 55OLED769/12
Televiisor Philips 55OLED769/12, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1139 € |
|
1089.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Philips 55OLED769/12, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1139 € |
|
1089.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Philips Telewizor Philips 55OLED769/12 OLED 55'' 4K Ultra HD Titan OS .. |
|
1149.72 €
|
B магазин percte.eu |
Telewizor Philips 55OLED769/12 OLED 55'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 55OLED.. |
|
1255.06 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:56
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | + |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 5.8 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 22.3 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 17.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55OLED769/12 |
| Laius | 122.8 |
| Kaal | 17.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | HDMI-CEC |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 77 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | + |
| Pakendi kõrgus | 0.86 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.4 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 70.8 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 24 |
| Kõrgus alusega | 72.4 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |














































