Philips 48OLED819/12
Philips 48OLED819/12
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-14 13:43
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | + |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 11.3 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.1 (Stereo + Subwoofer) |
| Heli võimsus | 70 |
| Toote kaal koos pakendiga | 21.3 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 14 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 48OLED819/12 |
| Laius | 107 |
| Kaal | 17.3 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Muud liidesed | Dual band |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 66 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 0.8 |
| Pakendi laius | 0.15 |
| Pakendi pikkus | 1.214 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 61.8 |
| Ekraani diagonaal | 48 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 22 |
| Kõrgus alusega | 68.4 |
| Sisemälu, GB | 16 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Keturių branduolių |
| Показать больше | |












































