Patarei Panasonic CR2450/1B, 3V
B магазин 1a.ee |
B магазин k-rauta.ee |
Patarei Panasonic CR2450/1B pinge: 3 V kõrgus: 5 mm diameeter: 24.5 mm maht: 620.. |
B магазин galador.ee |
! Сообщить об ошибке| Марка | PANASONIC |
| Категория | Элементы CR2032 |
| Toote tüüp | Patareid |
| Pinge | 3 |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Pinge 3V |