Oukitel WP33 Pro 256GB
Oukitel WP33 Pro 256GB
OUKITEL Smartphone WP33 Pro 5G, 8GB RAM/256GB, DS, 22000 mAh, Grey | WP33Pro-BK.. |
|
319.22 €
|
B магазин viron.ee |
Nutitelefon Oukitel WP33 Pro 5G 8/256GB Black (WP33Pro-BK/CHOUT/OL) | WP33Pro-B.. |
|
342.18 €
|
B магазин enter24.eu |
Oukitel WP33 Pro 8/ 256GB Black0% liising 61.66Eur kuni 6 kuud |
|
369.94 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:15
! Сообщить об ошибке| Марка | Oukitel |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 22000 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | WP33 Pro |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 400 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Dimensity 6100+ (6 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |






































