Oukitel WP23
Oukitel WP23
Oukitel WP23 4/64GB Black-Orange (WP23-OE/OL) | WP23-OE/OL | 6931940722032 |
|
217.60 €
|
B магазин multo.eu |
Oukitel WP23 4/ 64GB Orange/ Black0% liising 40.65Eur kuni 6 kuud |
|
243.89 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:11
! Сообщить об ошибке| Марка | OUKITEL |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | TFT-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1600 x 720 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1024 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 22 |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Toote kaal koos pakendiga | 370.0 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 10600 |
| Mudel | WP23 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.52 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 792 |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 360 |
| Andurid | Kiirendusmõõtur |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio P35 MT6765 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |






































