Oukitel WP21 256GB
Oukitel WP21 256GB
Nutitelefon Oukitel WP21 12/256GB Black (WP21-BK/CHOUT/OL) | WP21-BK/CHOUT/OL | .. |
|
317.89 €
|
B магазин enter24.eu |
Oukitel WP21 12/ 256GB Black0% liising 53.93Eur kuni 6 kuud |
|
323.55 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:56
! Сообщить об ошибке| Марка | Oukitel |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | FHD+ |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2460 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 68 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 9800 |
| Audiofailide vormingud | MKA |
| Mudel | WP21 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 20 MP |
| Tagumine kaamera | 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Ooteaeg kuni | 48 |
| Kaal koos akuga | 400 |
| Andurid | Kompass |
| Videofailide formaadid | MOV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 271 ppi |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G99 MT6789 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |












































