Oukitel WP19
Oukitel WP19
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-08-25 18:44
! Сообщить об ошибке| Марка | OUKITEL |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2460 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kõneaeg kuni | 122 |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 21000 |
| Mudel | WP19 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Ooteaeg kuni | 1220 |
| Kaal koos akuga | 570 |
| Andurid | Valguse andur |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G95 MT6785 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | ARM Mali-G76 MC4 |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |

































