Oukitel RT8
Oukitel RT8
Oukitel RT8 11" 6GB 256GB 4G Black (no charger)0% liising 56.48Eur kuni 6 kuud больше |
|
338.88 €
|
B магазин rde.ee |
Tahvelarvuti OukitelHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 389.0 € |
|
338.88 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Tahvelarvuti Oukitel RT8 LTE 6GB/256GB OrangeTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
339.59 €
|
B магазин bigbox.ee |
Oukitel RT8 6/256GB Orange Rugged 20000 mAh tablet without chargerбольше |
|
344.90 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Tablet RT8 6/256GB IP69K pomarańczowy | RT8-OE/CHOUT/OL | 6931940790079 |
|
380.61 €
|
B магазин enter24.eu |
Oukitel RT8 6/256GB Orange Rugged 20000 mAh tablet without charger |
|
442.26 €
|
B магазин electrobase.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 07:08
! Сообщить об ошибке| Марка | OUKITEL |
| Категория | Планшеты |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 2K |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Sisaldab klaviatuuri | - |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | + |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Värv | Oranž |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Pikkus | 26.5 |
| Kollektsioon | RT8 |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 20 MP |
| Laius | 17.6 |
| Kaal | 996 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Kõrgus | 1.5 |
| Ekraani diagonaal | 11 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | Android 13 |
| Protsessori tüüp | Mediatek |
| Protsessori klass | Helio |
| Protsessori mudel | G99 |
| Protsessori sagedus | 2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 20000 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Показать больше | |






































