Nokia 2660 Flip
Nokia 2660 Flip
HMD 2660 Flip 4G Redkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 11.64Eur kuni 6 kuud больше |
|
69.86 €
|
B магазин rde.ee |
HMD 2660 Flip 4G Dual SIM 64/128MB Black TA-1711Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 82.7 € |
|
76.48 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Mobiiltelefon HMD 2660 Flip, 128 MB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 109 € больше |
|
79.99 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Mobiiltelefon HMD 2660 Flip, 128 MB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 109 € больше |
|
79.99 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 08:18
! Сообщить об ошибке| Марка | Nokia |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | TFT LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 240 x 320 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Kaubamärk | Nokia |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | - |
| Aku maht | 1450 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | 2660 Flip |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | - |
| Tagumine kaamera | 0.3 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Painutatav |
| Ekraani suurus | 2.8 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | + |
| Ooteaeg kuni | 26 |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 123 |
| Sidestandard | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G HSDPA 850 / 900 / 2100 - International HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - LATAM, BR 4G 1, 3, 5, 7, 8, 20 - EU, RUCIS 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 - MENA, SSA, APAC 1, 3, 5, 8, 38, 39, 40, 41 - IN, GCR 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 28 - LATAM, BR |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 143 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Värvi nimi | Must |
| Protsessori mudel | 1.0 GHz Cortex-A7 |
| Protsessori tuumad | 1 |
| Operatiivmälu (RAM) | 48 MB |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDHC |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Показать больше | |




























































