Nikon Z 7II
Nikon Z 7II
Peeglita kaamera Nikon Z 7II, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2989 € больше |
|
2859.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Peeglita kaamera Nikon Z 7II, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2989 € больше |
|
2859.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 14:07
! Сообщить об ошибке| Марка | Nikon |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4S objektiiv |
| Täiendav info | GPS SnapBridge rakenduse kaudu |
| Kaubamärk | Nikon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Z 7II + Nikkor Z 24-120mm f/4 S |
| Pikkus | 134 |
| Laius | 69.5 |
| Kaal | 615 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F22 / F4 |
| Kõrgus | 100.5 |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 45.7 |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 120 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 64 |
| Sensori suurus | 35.9 x 23.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne (3 tüüpi), Vali värvitemperatuur (2500K–10000K), Pilvine, Otsene päikesevalgus, Välklamp, Luminofoorlamp (7 tüüpi), Hõõglamp, Looduslik automaatne, Käsitsi eelseadistatud, Varju |
| Maksimaalne eraldusvõime | 8256 x 5504 |
| Optika | Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | Olemas |
| Särituse kompenseerimine | -5 kuni +5 EV 1/3 või 1/2 EV sammuga |
| Katiku kiirus | 1/8000 - 30 sek. |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | TTL |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |

























