Nikon Z5
Nikon Z5
Süsteemne fotoaparaat Nikon Z5 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1069 € больше |
|
963.09 €*
|
B магазин 1a.ee |
Süsteemne fotoaparaat Nikon Z5 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1069 € больше |
|
963.09 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Nikon Z5 BodyHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1069.0 € больше |
|
1008.06 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:56
! Сообщить об ошибке| Марка | NIKON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Nikkor Z 24-50mm f/4-6.3, FTZ II adapter. |
| Täiendav info | GPS SnapBridge rakenduse kaudu |
| Kaubamärk | Nikon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Z5 + Nikkor Z 24-50mm f/4-6.3 + FTZ II Mount Adapter |
| Pikkus | 134 |
| Laius | 69.5 |
| Kaal | 590 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | f/4-6.3 - f/ 22-36 |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 100.5 |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.3 |
| Fookuse kaugus | 24 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 35.9 x 23.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne (3 tüüpi), värvitemperatuuri valik (2500-10 000 K), pilvine, otsene päikesevalgus, välk, luminofoorlamp (7 tüüpi), hõõglamp, automaatne loomuliku valguse režiim, käsitsi reguleerimine (kuni 6 väärtust saab salvestada), pilvine |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6016 x 4016 |
| Optika | Nikon Nikkor Z 24-50mm f/4-6.3 |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/3 EV või 1/2 EV |
| Katiku kiirus | 1/8000 - 30 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | TTL |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | NEF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |






































