MyPhone N23 Plus 5G 256GB
MyPhone N23 Plus 5G 256GB
myPhone N23 Plus 8/256GB Cosmic BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 206.0 € |
|
90.49 €*
|
B магазин kaup24.ee |
myPhone N23 | Plus 5G | Black | 6.78 " | IPS | 1080 x 2460 pixels | Mediatek | D.. |
|
154.45 €
|
B магазин multo.eu |
Myphone N23 Plus 5G 8/ 256GB Black0% liising 26.92Eur kuni 6 kuud больше |
|
161.54 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 12:53
! Сообщить об ошибке| Марка | MYPHONE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | N23 Plus |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 2 + 0.3 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 214 |
| Andurid | Kiirendusmõõtur |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 400 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 6020 MT6833 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | ARM Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDHC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |



































Гость
2025-05-20 10:56:10
MyPhone N23plus 256GB super telefon, kiire, hea kaamera , funkab suurepäraselt.