myPhone Hammer Construction
myPhone Hammer Construction
Hammer Construction | Silver | 6 " | IPS | 1080 x 2160 pixels | Mediatek | G85 .. |
|
213.75 €
|
B магазин multo.eu |
Mobiiltelefon MyPhone Hammer Construction, 128 MB, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 248.9 € |
|
232.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mobiiltelefon MyPhone Hammer Construction, 128 MB, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 248.9 € |
|
232.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Myphone Hammer Construction 6/ 128GB Black/ Silver0% liising 38.82Eur kuni 6 kuud |
|
232.90 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:06
! Сообщить об ошибке| Марка | MYPHONE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS TFT |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP69 |
| Kõneaeg kuni | 20 |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Oranž |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6500 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Hammer Construction 2 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 108 + 20 + 12 + 5 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 200 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 300.5 |
| Andurid | Valguse andur |
| Videofailide formaadid | MOV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 6300 MT6835T |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | ARM Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |













































