myPhone Hammer Blade V 5G
myPhone Hammer Blade V 5G
Hammer | Blade | V 5G | Black | 6.5 " | IPS | 2412 x 1080 pixels | Mediatek | D..больше |
|
323.60 €
|
B магазин multo.eu |
Mobiiltelefon Hammer Blade V, 5G, 256GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € больше |
|
329.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Mobiiltelefon Hammer Blade V, 5G, 256GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € больше |
|
329.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Telefon Myphone HAMMER Blade V 5G 8/256GB - BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 423.0 € больше |
|
329.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Myphone Hammer Blade V 5G 8/ 256GB Blackkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 54.83Eur kuni 6 kuud больше |
|
329.00 €
|
B магазин rde.ee |
Hammer Blade | V 5G | Black | 6.5 " | IPS | 2412 x 1080 pixels | Mediatek | Dime.. |
|
333.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Hammer | Blade | V 5G | Black | 6.5 " | IPS | 2412 x 1080 pixels | Mediatek | Di..больше |
|
333.40 €
|
B магазин galador.ee |
Myphone Smartfon myPhone Hammer Blade V 5G 8/256GB Czarny (Blade V)больше |
|
339.08 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
HAMMER Blade V 5G, 8GB, 256GB, must - NutitelefonHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 429.99 € |
|
339.99 €*
|
B магазин euronics.ee |
Hammer Blade | V 5G | Black | 6.5 " | IPS | 2412 x 1080 pixels | Mediatek | Dime.. |
|
340.70 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Viedtālrunis myPhone Hammer Blade V 5G 8/256GB Black (Blade V) | Blade V | 59029..больше |
|
345.82 €
|
B магазин enter24.eu |
Hammer Blade | V 5G | Black | 6.5 " | IPS | 2412 x 1080 pixels | Mediatek | Dime.. |
|
359.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 17:54
! Сообщить об ошибке| Марка | MYPHONE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2412 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1024 |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP69 |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Laadija kuulub komplekti | - |
| Mudel | Hammer Blade V 5G |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 8 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.59 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | + |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 200 |
| Andurid | Valguse andur |
| SIM-kaardi tüüp | 2 x Nano Sim |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 405 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 7050 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | ARM G68 MC4 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |










































