MSI Thin 15 B13VE
MSI Thin 15 B13VE
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.. |
|
748.00 €
|
B магазин percte.eu |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL - i5-13420H | 15,6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 4050больше |
|
776.62 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL - i5-13420H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 4050 .. |
|
780.45 €
|
B магазин multo.eu |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL - i5-13420H | 15,6" | 16GB | 512GB | NoOS | RTX 4050 |.. |
|
795.19 €
|
B магазин enter24.eu |
Sülearvuti MSI Thin 15 B13VE-3091XPL, Intel Core i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 859 € |
|
828.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti MSI Thin 15 B13VE-3091XPL, Intel Core i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 859 € |
|
828.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
MSI Hsti 15 B13VE-3091XPL i5-13420H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD.. |
|
829.30 €
|
B магазин smartech.ee |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL - i5-13420H | 15.6" | 16GB | 512GB | NoOS | RTX 4050 -.. |
|
834.71 €
|
B магазин galador.ee |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL Grey, 15.6" FHD IPS 144Hz, Core i5-13420H, 16GB, 512GB.. |
|
835.72 €
|
B магазин toppc.ee |
MSI Thin 15 B13VE-2053NL 15.6 144Hz i5-13420H 16GB 512SSD RTX4050 W110% liising 150Eur kuni 6 kuud больше |
|
899.99 €
|
B магазин rde.ee |
MSI Thin 15, 15,6'', FHD, 144 Hz, i5, 16 GB, 512 GB, RTX 4050, tumehall - Sülear.. |
|
999.99 €
|
B магазин euronics.ee |
MSI Thin 15 B13VE 3023 GAMING i5-13420H 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) 144Hz ..больше |
|
1165.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 21:08
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | B13VE |
| Pikkus | 254 |
| Seeria | MSI Thin 15 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Laius | 359 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.86 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 21.7 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-13420H |
| Protsessori sagedus | 2.1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | Gigabit LAN, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth |
| Показать больше | |














































