MSI Thin 15 B13UC
MSI Thin 15 B13UC
MSI Thin 15 B13UC-3404XPL i5-13420H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB 3200 SSD512 R..больше |
|
679.13 €
|
B магазин percte.eu |
MSI Thin 15 B13UC-3423XPL i5-13420H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD..больше |
|
711.67 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
MSI Thin 15 B13UC-3423XPL i5-13420H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD..больше |
|
725.55 €
|
B магазин multo.eu |
MSI Thin 15 B13UC-3423XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 3050 / 144 Hz | B13UC..больше |
|
736.98 €
|
B магазин enter24.eu |
MSI Thin 15 B13UC-1000US 15.6 144hz i5-13420H 16GB 512SSD RTX3050 US W11saa kätte 30 minutiga Tallinnas (t.p. 9:30-18:00), kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 125Eur kun больше |
|
749.99 €
|
B магазин rde.ee |
Sülearvuti MSI Thin 15 B13UC-3423XPL, i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 16 ", Intel UHD ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € больше |
|
779.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti MSI Thin 15 B13UC-3423XPL, i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 16 ", Intel UHD ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € больше |
|
779.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
MSI Thin 15 B13UC-3423XPL i5-13420H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD.. |
|
809.97 €
|
B магазин freyo.ee |
MSI Thin 15 B13UC-2892 - 15,6" FHD 144Hz Display, Intel i5-13420H, 16GB RAM, 512..больше |
|
925.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
MSI Thin 15 B13UC-3404XPL - i5-13420H | 15,6" | 32GB | 512GB | No OS | RTX 3050 .. |
|
1148.33 €
|
B магазин toppc.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:56
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | B13UC-2203XPL |
| Pikkus | 254 |
| Seeria | MSI Thin 15 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Laius | 359 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.86 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 21.7 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel Core i7-13620H |
| Protsessori sagedus | 1.8 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 4 GB DDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |


















































