Msi Modern 14
Msi Modern 14
Sülearvuti MSI Modern 14 C12MO-868PL, Intel® Core™ i5-1235U, 16 GB, 512 GB, 14 "..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 609 € больше |
|
519.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
MSI Modern 14 F13MG-265PL i5-1334U 14.0" FHD 60Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD5.. |
|
562.20 €
|
B магазин viron.ee |
MSI Modern 14 C7M-294PL Ryzen 5 7430U / 16 GB / 512 GB / W11 | C7M-294PL | 47113..больше |
|
569.22 €
|
B магазин enter24.eu |
MSI Modern 14 C7M-294PL 14 FHD IPS 7430U 16GB 512SSD EN W11 Black0% liising 99.67Eur kuni 6 kuud больше |
|
597.99 €
|
B магазин rde.ee |
MSI Modern 14 F13MG-265PL i5-1334U 14.0" FHD 60Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD51..больше |
|
628.33 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
MSI Modern 14 F13MG-265PL i5-1334U 14.0" FHD 60Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD51.. |
|
630.37 €
|
B магазин alfashop.ee |
Sülearvuti MSI Modern 14 F13MG, i5-1334U, 16 GB, 512 GB, 14 ", Intel Iris Xe Gra..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 719 € больше |
|
650.05 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
MSI Modern 14 F13MG-265PL i5-1334U 14.0-tolline FHD 60Hz IPS-tasand 16GB DDR4 32..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
651.94 €
|
B магазин bigbox.ee |
MSI Modern 14 F13MG-265PL i5-1334U 14.0" FHD 60Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD51..больше |
|
662.32 €
|
B магазин toppc.ee |
MSI Modern 14 F13MG-265PL i5-1334U 14.0" FHD 60Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD51.. |
|
676.15 €
|
B магазин heahind.ee |
Sülearvuti MSI Modern 14 H (D13MG-095PL)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 824.0 € |
|
713.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
MSI Modern 14 H D13MG-095PL - i5-13420H | 14" | 16GB | 512GB | Win11 - i5-13420H.. |
|
774.31 €
|
B магазин galador.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 02:10
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 223 |
| Seeria | MSI Modern 14 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 319.9 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.4 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.4 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1235U |
| Protsessori sagedus | 3.30 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Показать больше | |

























































