Microsoft Surface Laptop 5 13
Microsoft Surface Laptop 5 13
Microsoft Surface Laptop 5 i5 256GB SSD, 8GB 13.5" (2256x1504) TOUCHSCREEN WIN11..больше |
|
439.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
MICROSOFT Surface Laptop 5 13,5-tolline slearvuti, Win 11 Pro, must (11009002741..больше |
|
933.70 €
|
B магазин smartech.ee |
Microsoft Laptop Microsoft Microsoft Surface Laptop 5 13,5'' i5/16GB/2.. |
|
1270.52 €
|
B магазин percte.eu |
Laptop Microsoft Microsoft Surface Laptop 5 13.5" i5/16GB/256GB W10Pro platinum |
|
1473.31 €
|
B магазин galador.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:56
! Сообщить об ошибке| Марка | Microsoft |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2256 x 1504 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Microsoft |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | Surface Laptop 5, i5-1245U, 8 GB, 256 GB, Intel HD |
| Pikkus | 22.3 |
| Seeria | Microsoft Surface Laptop 5 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 30.8 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.29 |
| Defekti/puudusega kaup | Arvuti ei saanud töötada, klaviatuur ei tööta. Hiireplokk ei tööta - parandatud |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 1.45 |
| Ekraani diagonaal | 13.3 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-1245U |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax (gen 6) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Показать больше | |










































