Makita UC4551A
Makita UC4551A
Makita UC4551A mootorsaag 2000 W Must, SinineTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
190.65 €
|
B магазин bigbox.ee |
Kettsaag Makita UC4551A ; 2kW; 45 cm juhtplaat, elektriline70000+ tööriista ja tarvikut. Kiire tarne. Garantii. Usaldusväärne partner! |
|
195.54 €
|
B магазин verkter.ee |
Elektriline kettsaag Makita UC4551A, 2000 W, 45 cm, ilma akutaHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 339 € |
|
199.39 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Elektriline kettsaag Makita UC4551A, 2000 W, 45 cm, ilma akutaHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 339 € |
|
199.39 €*
|
B магазин 1a.ee |
Makita UC4551A chainsaw 2000 W Black, BlueHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 251.89 € |
|
199.39 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 14:11
! Сообщить об ошибке| Марка | MAKITA |
| Категория | Электрические цепные пилы |
| Toote tüüp | Kettsaed |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Keti kiirus: 14,5 m/s |
| Kõrgus | 220 |
| Võimsus | 2000 |
| Kaubamärk | Makita |
| Helitugevus | 90.8 |
| Mudel | UC4551A |
| Laadija kuulub komplekti | - |
| Pikkus | 505 |
| Laius | 200 |
| Kaal | 5.7 |
| Lõiketera pikkus | 45 |
| Elektrilise mootori tüüp | Harjadega |
| Aku kuulub komplekti | - |
| Käepideme vibratsiooni tase | 3.9 |
| Kettsae tüüp | Elektriline |
| Keti paksus | 1.3 |
| Keti samm | 3/8" |
| Vibratsioonivastane süsteem | + |
| Kettsae komplekt | Saag |
| Показать больше | |





































