LG 65QNED86T3A
LG 65QNED86T3A
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-11-12 15:03
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 165 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 2.9 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | AI Sound |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 22.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65QNED86T3A |
| Seeria | QNED |
| Laius | 145.6 |
| Kaal | 26.3 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Muud liidesed | 2 x RF |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 165 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Aastane energiatarve | 85 |
| Kõrgus | 84 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 28.5 |
| Kõrgus alusega | 90.9 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α8 AI Procesors 4K |
| Показать больше | |

































