Lenovo V17
Lenovo V17
Lenovo V17 G4 Gen 4 83A20033GE - 17,3" FHD, Intel U300, 8GB RAM, 256GB SSD, inkl..больше |
|
619.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo V17 G4 IRU 83A2003FGE 17,3" FHD IPS i5-13420H 8+8GB/512GB SSD Win11 Pro |..больше |
|
853.45 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo V V17 G4 IRU Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16..больше |
|
876.29 €
|
B магазин viron.ee |
Lenovo V17-IIL 17.3 FHD IPS i5-1035G1 8GB 512SSD MX330 EN W10Pro 82GX008BPB0% liising 157.18Eur kuni 6 kuud больше |
|
943.09 €
|
B магазин rde.ee |
Lenovo V V17 G4 IRU Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 43.9 cm (17.3") F..больше |
|
969.76 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Lenovo V V17 G4 IRU Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 ..больше |
|
974.29 €
|
B магазин alfashop.ee |
Sülearvuti Lenovo V17 G4 IRU, 13420H, 16 GB, 512 GB, 17.3 ", Intel UHD Graphics,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1069 € больше |
|
982.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo V17 G4 IRU, 13420H, 16 GB, 512 GB, 17.3 ", Intel UHD Graphics,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1069 € больше |
|
982.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sülearvuti Lenovo V17 G4 IRU, 17.3 FHD, Intel Core i5, RAM 16GB, 512GB SSD, Inte..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
982.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo V17 G4 - Core i5-13420H | 17.3''-FHD | 16GB | 512GB | W11Pбольше |
|
982.00 €
|
B магазин kaup24.ee |
Lenovo V17 G4 IRU Iron Grey, 17.3" FHD IPS, Core i5-13420H, 16GB, 512GB SSD, Win..больше |
|
1008.64 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo V V17 G4 IRU Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 ..больше |
|
1014.17 €
|
B магазин heahind.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:59
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 83A20010PB _16 |
| Pikkus | 274 |
| Seeria | Lenovo V17 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 399 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.02 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 45 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 17.3 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-1335U |
| Protsessori sagedus | 3.4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC3287 |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | MMC |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Показать больше | |


























































