Lenovo ThinkPad P1 Gen 5
Lenovo ThinkPad P1 Gen 5
Lenovo ThinkPad P1 Gen 8 Intel Ultra 7 255H 1TB NVMe Gen 5 32GB LPDDR5X 16" WUXG.. |
|
2559.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 23:45
! Сообщить об ошибке| Марка | Lenovo |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Ekraani sagedus | 165 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | 21DC0014PB |
| Pikkus | 359.5 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad P1 Gen 5 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia RTX A |
| Laius | 253.8 |
| Kaal | 1.81 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.7 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i9-12900H |
| Protsessori sagedus | 2.5 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel® SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Quadro |
| Videokaardi mälu | 16 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Realtek® ALC3306 |
| Võrgukaart | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 2 x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) |
| Показать больше | |




































