Lenovo ThinkPad E14 Gen 5
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 i7-1355U 16GB 256GB SSD, 14" (1920x1200) Windows 11 Proбольше |
|
649.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
LENOVO ThinkPad E14 Gen 5 14" 1920 x 1200 (WUXGA) i5-1335U 8GB 256GB Intel Iris .. |
|
749.80 €
|
B магазин smartech.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14")..больше |
|
857.38 €
|
B магазин viron.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR - 180°-Scharnierdesign - AMD Ryzen 5 7530U / 2 GH.. |
|
898.40 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6..больше |
|
918.46 €
|
B магазин percte.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..больше |
|
950.87 €
|
B магазин alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..больше |
|
961.51 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U sülearvuti 35,6 cm (1..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
975.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..больше |
|
985.19 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..больше |
|
993.48 €
|
B магазин heahind.ee |
Lenovo ThinkPad E14 G5 i3-1315U / 8 GB / 512 GB / W11 Pro (21JK0083PB) | 21JK008.. |
|
1095.45 €
|
B магазин multo.eu |
Lenovo ThinkPad E14 G5 14 FHD+ IPS i3-1315U 8GB 512SSD EN W11Pro 21JK0083PB0% liising 193.22Eur kuni 6 kuud |
|
1159.31 €
|
B магазин rde.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 21JK0083PB, Intel® Core™ i3-1315U, 8 GB, 512 GB, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € |
|
1169.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 21JK0083PB, Intel® Core™ i3-1315U, 8 GB, 512 GB, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € |
|
1169.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:47
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 10 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | 21JK0083PB |
| Pikkus | 219.3 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad E14 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 313 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.43 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 57 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.99 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Grafiit |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i3-1315U |
| Protsessori sagedus | 4.50 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 40 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | HD audio |
| Võrgukaart | LAN 10/100/1000. WiFi 802.11 ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 57 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | USB 3.0 type A |
| Показать больше | |










































