Lenovo Tab P12
Lenovo Tab P12
LENOVO TAB P12 MediaTek Dimensity 7050, 8GB, 128GB eMMC, 2944 x 1840 Multitouch,..больше |
|
269.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 03:16
! Сообщить об ошибке| Марка | Lenovo |
| Категория | Планшеты |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | LTPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 3K |
| Ekraani eraldusvõime | 2944 x 1840 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11ax |
| Sisaldab klaviatuuri | - |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| USB 2.0 liideste tüüp | C-tüüpi |
| DLNA | - |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kuulub komplekti | Lenovo® Tab Pen Plus. |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | Tab P12 |
| Pikkus | 29.337 |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Laius | 19.076 |
| Kaal | 615 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Kõrgus | 0.69 |
| Ekraani diagonaal | 12.7 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Protsessori tüüp | Mediatek |
| Protsessori klass | Dimensity |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 7050 |
| Protsessori sagedus | 2.6 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi tüüp | ARM |
| Videokaardi mudel | Arm Mali-G68 |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 10200 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |















































