Lenovo LOQ 15IAX9
Lenovo LOQ 15IAX9
Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12450HX 2,4G/12GB RAM/ 512GB SSD/ RTX2050/ 15.6"FHD W11H 83..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
643.75 €
|
B магазин bigbox.ee |
Sülearvuti LENOVO 15.6" LOQ 15IAX9E i5-12450HX 8GB 512GB SSD RTX 2050 Windows 11Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 709.99 € больше |
|
645.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
SÜLEARVUTI LENOVO LOQ 15IAX9E 1512450HXHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 731.33 € больше |
|
669.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
SÜLEARVUTI LENOVO LOQ 15IAX9E 1512450HXHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 731.33 € больше |
|
669.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Noname Lenovo LOQ 15IAX9 15,6'' FHD IPS 144Hz i5-12450HX 12GB 512GB RT..больше |
|
685.39 €
|
B магазин percte.eu |
Noname Lenovo LOQ 15IAX9 15,6'' FHD IPS 144Hz i5-12450HX 12GB 512GB RT..больше |
|
698.25 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" FHD IPS 144Hz i5-12450HX 12GB 512GB RTX2050-4GB Win11H 8..больше |
|
698.40 €
|
B магазин multo.eu |
LENOVO LOQ 15IAX9E i5 i5-12450HX, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.6" 1920 x 1080, ..больше |
|
705.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo LOQ 15IAX9 15,6" FHD IPS 144Hz sülearvuti i5-12450HX 12GB 512GB RTX2050-4..больше |
|
710.49 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo LOQ 15IAX9E, 15,6'', 144 Hz, i5, 12 GB, 512 GB, RTX 3050, hall - Sülearvu.. |
|
799.99 €
|
B магазин euronics.ee |
Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12600HX 15.6" FHD IPS 300 nits 144Hz AG 16GB DDR5 4800 512.. |
|
800.25 €
|
B магазин viron.ee |
Lenovo 15.6" LOQ 15IAX9E i5-12450HX 16GB 512GB RTX 2050 Windows 110% liising 139.6Eur kuni 6 kuud |
|
837.60 €
|
B магазин rde.ee |
LENOVO 15,6" LOQ 15IAX9E i5-12450HX 16GB 512GB RTX 2050 Windows 11больше |
|
837.60 €
|
B магазин smartech.ee |
Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12600HX 15.6 FHD 16GB 512GB SSD GeForce RTX 4050 6GB Win11 .. |
|
915.01 €
|
B магазин dakauf.eu |
Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12600HX 15.6"FHD IPS 300nits 144Hz AG 16GB DDR5 4800 SSD512.. |
|
924.06 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12600HX 15.6" FHD IPS 300 nits 144Hz AG 16GB DDR5 4800 512G.. |
|
936.65 €
|
B магазин heahind.ee |
Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12600HX 15.6" FHD IPS 300 nits 144Hz AG 16GB DDR5 4800 512G.. |
|
1005.63 €
|
B магазин freyo.ee |
Lenovo LOQ 15IAX9 i5-12600HX 15.6" FHD IPS 300 nits 144Hz AG 16GB DDR5 4800 512G.. |
|
1009.88 €
|
B магазин bso.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 14:24
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 15IAX9 |
| Pikkus | 259 |
| Seeria | Lenovo LOQ 15 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 4050 |
| Laius | 360 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.38 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 60 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 23.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-12450HX |
| Protsessori sagedus | 3.1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 (2 Gen) Type-C |
| Показать больше | |
























































