Lenovo Legion 7
Lenovo Legion 7
LENOVO LEGION 7 16IRX9 8C+12c i7-14700HX, 5088 MHz, 16GB, 512GB SSD, M.2, 2560x1..больше |
|
1415.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Sülearvuti Lenovo Legion 7 16AGP11, AI-Powered Gaming PC, 16 WQXGA, AMD Ryzen™ A..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
2328.30 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo Legion 7/16IAX10/U7-255HX/16/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5060/without OS/White..больше |
|
2328.30 €
|
B магазин smartech.ee |
Lenovo Legion 7/16IAX10/U9-275HX/16"/2560x1600/32GB/2TB/RTX 5060/Windows 11 Home.. |
|
2633.31 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo Legion 7 16AGP11 16 WQXGA AMD AI R7 450/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/W.. |
|
2729.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Lenovo Legion 7 16AGP11 AMD, Glacier White, 16", OLED, WQXGA, 2560 x 1600 pixels.. |
|
2770.99 €
|
B магазин gate7.ee |
Lenovo Legion 7 16AGP11 AMD | Glacier White | 16 " | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 .. |
|
2826.00 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo Legion 7 16AGP11 16 WQXGA AMD AI R7 450/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/W.. |
|
2837.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 19:03
! Сообщить об ошибке| Марка | Lenovo |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 3200 x 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 36 |
| Helisüsteem | Nahimic Audio |
| Ekraani sagedus | 165 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 83FD007PPB |
| Pikkus | 357.7 |
| Seeria | Lenovo Legion 7 16IRX9 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Laius | 262.5 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.24 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 99.99 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 19.8 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel Core i9-14900HX |
| Protsessori sagedus | 1.6 |
| Protsessori tuumad | 24 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel® HM770 |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Realtek® ALC3287 |
| Võrgukaart | Wi-Fi 7 Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku tööiga kuni | 8.7 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |





















































