Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9
Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9
Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9 Cloud Gray, 14" WUXGA OLED, Snapdragon X X1-26-100,.. |
|
617.16 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9 14.0" WUXGA/X1-26-100/16GB/512GB SSD/Adreno/ENG/Win.. |
|
623.33 €
|
B магазин enter24.eu |
LENOVO IDEAPAD SLIM 5 14Q8X9 Qualcomm Snapdragon X Plus - X1P42100, 32GB, 1TB SS.. |
|
659.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9 14 X1-26-100 16GB 512SSD EN W11 Grey 83HL004XLT0% liising 116.67Eur kuni 6 kuud |
|
699.99 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 14:43
! Сообщить об ошибке| Марка | Lenovo |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 30 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 14Q8X9 (83HL003PLT) |
| Pikkus | 221 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad Slim 5 |
| Videokaardi mudel | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Laius | 312 |
| Kaal | 1.48 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 57 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 16.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 8448 |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Protsessori klass | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | X Plus X1P-42-100 |
| Protsessori sagedus | 3.2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Adreno |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Показать больше | |


































