Lenovo IdeaPad Slim 3 16ABR8
Lenovo IdeaPad Slim 3 16ABR8
LENOVO IDEAPAD SLIM 3 16ABR8 Ryzen 7 5825U, 16GB, 1TB SSD, NVMe M.2, 16" 1920 x .. |
|
615.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
LENOVO IdeaPad Slim 3 16ABR8 82XR AMD Ryzen 7 7730U 40,64 cm 16Zoll WUXGA 16GB v.. |
|
644.03 €
|
B магазин enter24.eu |
LENOVO IdeaPad Slim 3 16ABR8 16 WUXGA R7-5825U 16GB/1TB SSD Win11больше |
|
654.60 €
|
B магазин smartech.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 12:43
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | (16ABR8) |
| Pikkus | 257 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon Graphics |
| Laius | 359.92 |
| Kaal | 1.74 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | R7-7730U |
| Protsessori sagedus | 2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Показать больше | |


































