Kellarihma pikendus Apple Ocean Band MQED3ZM/A, kollane, 49mm
Kellarihma pikendus Apple Ocean Band MQED3ZM/A, kollane, 49mm
Apple | Ocean Band Extension | 49 | Yellow | Fluoroelastomer | Strap fits 130200.. |
|
15.60 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple | Ocean Band Extension | 49 | Yellow | Fluoroelastomer | Strap fits 130–20.. |
|
18.50 €
|
B магазин arvutitark.ee |
49mm Yellow Ocean Band Extension - MQED3ZM/AHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 49.0 € |
|
29.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Apple Watch 49mm, Ocean Band Extension, kollane - Vahetusrihma pikendus |
|
30.99 €
|
B магазин euronics.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 12:11
! Сообщить об ошибке| Марка | APPLE |
| Категория | Ремешки для часов |
| Toote tüüp | Kellarihmad |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Fluoroelastomeer |
| Kokkusobivad kellade tootjad | Apple |
| Reguleeritav pikkus | + |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Kollane |
| Mudel | 49mm Ocean Band - Extension |
| Ühilduvad mudelid | Apple Watch 44 - 49 mm |
| Käevõru sobib randmele | 130-250 mm |




























