JVC LT-55VGQ840P
JVC LT-55VGQ840P
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | JVC |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | JVC |
| Sügavus | 6.8 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Hõbe |
| Kaal ilma aluseta | 16.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | LT-55VGQ840P |
| Seeria | - |
| Laius | 123.4 |
| Kaal | 17 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 64 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 71.1 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Sügavus alusega | 22.1 |
| Kõrgus alusega | 75.7 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HDR10+, HLG, DolbyVision |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |






























