Intel Core i7-14700
Intel Core i7-14700
Procesor Intel Core i7-14700, 2.1 GHz, 33 MB, BOX (BX8071514700) | BX8071514700 ..больше |
|
408.23 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 ..больше |
|
800.30 €
|
B магазин viron.ee |
Acer Aspire XC-1785 SFF PC Intel i7-14700, 32 GB DDR5 RAM, 512 GB SSD, Intel UHD..больше |
|
809.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Dell Vostro | 3030 | Desktop | Mini Tower | Intel Core i7 | i7-14700 | Internal ..больше |
|
838.55 €
|
B магазин multo.eu |
Dell Vostro 3030 Desktop Mini Tower Intel Core i7 i7-14700 Internal memory 8 GB ..больше |
|
843.50 €
|
B магазин alfashop.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-S..больше |
|
859.53 €
|
B магазин percte.eu |
Dell Vostro | 3030 | Desktop | Mini Tower | Intel Core i7 | i7-14700 | Internal ..больше |
|
860.00 €
|
B магазин smartech.ee |
Dell ECT1250 | Desktop | Tower | Intel Core i7 | i7-14700 | 16 GB | DDR5 | 512 G..больше |
|
862.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Statsionaarne arvuti Dell Vostro 3030 Intel Core i7-14700, 512 GB, DDR5 8 GB, SS..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 929 € больше |
|
879.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Dell Vostro 3030 Intel Core i7-14700, 512 GB, DDR5 8 GB, SS..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 929 € больше |
|
879.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Dell Pro Tower QCT1250 i7-14700/16GB/512GB/Intel Integrated/Ubuntu/3Y ProSupport..больше |
|
899.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
HP lauaarvuti M02-0175ng - Intel® Core™ i7-14700, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Intel UHD..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
900.15 €
|
B магазин bigbox.ee |
Dell Vostro | 3030 | Desktop | Mini Tower | Intel Core i7 | i7-14700 | Internal ..больше |
|
920.40 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 G..больше |
|
934.01 €
|
B магазин heahind.ee |
Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 G..больше |
|
1011.58 €
|
B магазин freyo.ee |
Dell Pro QCT1250 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD .. |
|
1090.21 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Msi PRO AP242P 14M-859EU 60.5 cm (23.8) Full HD 1920 x 1080, Intel Core i7-14700.. |
|
1189.90 €
|
B магазин inserv.ee |
Lenovo LOQ 17IRX10 Intel Core i7-14700HX 17.3inch FHD 16GB 1TB SSD M.2 2242 PCIe.. |
|
1521.38 €
|
B магазин toppc.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:23
! Сообщить об ошибке| Марка | INTEL |
| Категория | Процессоры |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 33 |
| Helisüsteem | Nahimic Audio |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| Mudel | 16 83DF00ELPB |
| Pikkus | 261.7 |
| Seeria | Lenovo Legion Pro 5 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Laius | 363.4 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.5 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 80 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 21.9 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-14700HX |
| Protsessori sagedus | 2.1 |
| Protsessori tuumad | 20 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Realtek® ALC3287 |
| Võrgukaart | 10/100/1000, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery, DisplayPort 1.4) |
| Показать больше | |



















































