Intel Core i5-14500
Intel Core i5-14500
Procesor Intel Core i5-14500, 2.6 GHz, 24 MB, BOX (BX8071514500) | BX8071514500 ..больше |
|
269.52 €
|
B магазин enter24.eu |
Intel Core i5-14500 BX80715145000% liising 47.74Eur kuni 6 kuud |
|
286.44 €
|
B магазин rde.ee |
Intel Core i5-14500 processor, 2.6 GHz, 24 MB, BOX (BX8071514500)больше |
|
287.80 €
|
B магазин smartech.ee |
Intel Core i5-14500 (6P+8E/20T, 2.6 GHz, 24 MB Cache, LGA1700, 65W) BX8071514500 |
|
287.81 €
|
B магазин toppc.ee |
Protsessor Intel Core i5-14500, 2.6GHz, LGA 1700, 11.5MBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € |
|
338.36 €*
|
B магазин 1a.ee |
Protsessor Intel Core i5-14500, 2.6GHz, LGA 1700, 11.5MBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € |
|
338.36 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
INTEL Core i5-14500 2.6GHz LGA1700 24M Cache Boxed CPU BX8071514500Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 399.0 € |
|
338.36 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Dell Pro Tower QCT1250 i5-14500/16GB/512GB/Intel Integrated/Ubuntu/No kbd/3Y Pro.. |
|
698.32 €
|
B магазин alfashop.ee |
Dell Pro Tower QCT1250 i5-14500/16GB/512GB/Intel Integrated/Ubuntu/No kbd/3Y Pro.. |
|
709.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Dell Pro Tower QCT1250 i5-14500/16GB/512GB/Intel Integrated/Ubuntu/No kbd/3Y Pro..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
716.11 €
|
B магазин bigbox.ee |
Dell Pro Tower QCT1250 i5-14500/16GB/512GB/Intel Integrated/Ubuntu/No kbd/3Y Pro.. |
|
719.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Innovation IT PC Intel i5-14500 SSD M.2 NVMe - Core i5 - Core i5 - 32 GB | A1386.. |
|
752.81 €
|
B магазин viron.ee |
Lenovo ThinkStation P3 TINY WORKSTATION Intel i5-14500 vPro 512GB NVMe 16GB Wind..больше |
|
815.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 07:13
! Сообщить об ошибке| Марка | INTEL |
| Категория | Процессоры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | OptiPlex 7020 |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5 |
| Kaubamärk | Dell |
| Värv | Must |
| Seeria | OptiPlex 7020 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Kaal | 1.1 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-14500 |
| Protsessori sagedus | 1.9 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Показать больше | |




















































