Infinix Note 40 Pro 256GB
Infinix Note 40 Pro 256GB
Nutitelefon Infinix Note 40 Pro 12/256GB Gold (X6851GD) | X6851GD | 4894947019432 |
|
295.14 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:29
! Сообщить об ошибке| Марка | Infinix |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2436 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30/60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP53 |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | Infinix |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku maht | 4600 |
| Audiofailide vormingud | OGG |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | NOTE 40 Pro+ 5G |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 108 + 2+ 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 190 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 5G / 4G / 3G / 2G |
| Videofailide formaadid | MOV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Obsidian |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 7020 2x 2.2 GHz, A76 + 6x 2.0 GHz, A55 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR BXM-8-256 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |



























