Infinix Note 40 256GB
Infinix Note 40 256GB
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 18:29
! Сообщить об ошибке| Марка | Infinix |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1125 x 2436 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Concore Glass |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30/60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | Infinix |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Hall |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | OGG |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Note 40 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 108 + 2+ 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 196 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 4G/3G/2G |
| Videofailide formaadid | WEBM |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 393 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| AI võimekus | Active Halo |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Racing Grey |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | 2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |




























