HP ZBook 17
HP ZBook 17
HP ZBook 17 G3больше |
Refurbished
|
552.00 €
|
B магазин itekspress.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 00:20
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | HD+ |
| Ekraani eraldusvõime | 1600 x 900 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 8 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 17 G5 |
| Pikkus | 416 |
| Seeria | HP ZBook |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 288 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 3.2 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.1 |
| Pakendi laius | 0.4 |
| Pakendi pikkus | 0.39 |
| Taastatud | + |
| Ümberpakendatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 33.5 |
| Ekraani diagonaal | 17.3 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-8400H |
| Protsessori sagedus | 2.5 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | HD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 Mbit/s |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise (US) |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Aku garantii | 6 |
| Liidesed | Audio out/Audio in |
| Показать больше | |
































