HP Victus 15
HP Victus 15
HP Victus 15-fb3038nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home ..больше |
|
731.99 €
|
B магазин percte.eu |
HP Victus 15-fb3038nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home ..больше |
|
768.49 €
|
B магазин enter24.eu |
HP Victus 15-fa2082wm 144hz i5-13420H 16GB 512SSD RTX4050 US W11 Silversaa kätte 30 minutiga Tallinnas (t.p. 9:30-18:00), kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 131.67Eur больше |
|
789.99 €
|
B магазин rde.ee |
HP Victus 15-fb3038nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
789.99 €
|
B магазин bigbox.ee |
HP VICTUS 15-fa2706ng 15.6" FHD IPS 144Hz, Intel i5-13420H, 16GB RAM, 512GB SSD,..больше |
|
809.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Sülearvuti HP Victus 15 fb3038nw, AMD Ryzen™ 7 7445H, 16 GB, 512 GB, 15 ", Nvidi..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 909 € больше |
|
809.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti HP Victus 15 fb3038nw, AMD Ryzen™ 7 7445H, 16 GB, 512 GB, 15 ", Nvidi..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 909 € больше |
|
809.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
HP C3CB5EA HP Victus 15-fb3038nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB |..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 935.0 € больше |
|
809.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Laptop HP Victus 15 i5 144Hz 16GB SSD512GB RTX4050 WIn11 Mica Silverбольше |
|
817.30 €
|
B магазин galador.ee |
HP Victus 15-fb3038nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home ..больше |
|
821.66 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Hewlett-Packard HP Victus Gaming 15-fb3231nw AMD Ryzen™ 7 7445H Laptop 39.6 cm (.. |
|
825.14 €
|
B магазин viron.ee |
HP Tekst: Victus 15-eb3038nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win..больше |
|
826.10 €
|
B магазин smartech.ee |
Notebook HP Victus 15-fb3040nw CPU AMD RyzenT 7Laos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! больше |
|
828.90 €
|
B магазин datagroove.ee |
Notebook | HP | Victus | 15-fb3040nw | CPU AMD RyzenT 7 | 7445HS | 15.6 " | 1920..больше |
|
837.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Hewlett Packard Victus 15-fb3040nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB..больше |
|
846.04 €
|
B магазин toppc.ee |
HP Victus 15-fb3231nw - Ryzen 7 7445HS | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home ..больше |
|
892.85 €
|
B магазин multo.eu |
HP Victus 15-fb3231nw Ryzen 7 7445HS 15,6"FHD IPS 144Hz 300nits AG 16GB DDR5 560..больше |
|
915.02 €
|
B магазин alfashop.ee |
Sülearvuti HP Victus 15-fb3041nw CPU AMD RyzenT 5 240 4.3 GHz 15.6 " 1920 x 1080..больше |
|
932.28 €
|
B магазин myyk24.ee |
HP Victus Gaming 15-fb3231nw AMD Ryzen™ 7 7445H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD D.. |
|
958.22 €
|
B магазин heahind.ee |
Notebook|HP|Victus|15-fb3040nw|CPU AMD RyzenT 7|7445HS|15.6 "|1920 x 1080 pixels..больше |
|
959.01 €
|
B магазин freyo.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 08:51
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 18 |
| Helisüsteem | Bang & Olufsen |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Mudel | Victus Gaming 15-fa1040nr, Intel® Core™ i5-12500H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", RTX 4050 |
| Pikkus | 35.789 |
| Seeria | HP Victus Gaming |
| Protsessori põlvkond | 12th Generation Intel® Core™ i5 |
| Videokaardi mudel | RTX 4050 |
| Laius | 25.502 |
| Kahjustatud pakend | + |
| Kaal | 2.3 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 2.362 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-12500H |
| Protsessori sagedus | 4.5 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Audio by B&O |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax), 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku tööiga kuni | 10.5 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x USB Type-A |
| Показать больше | |





























































