HP ProBook 640
HP ProBook 640
HP ProBook 640 G5 i5-8265U 256GB SSD, 16GB 14" (1280 x 720) W11 Proбольше |
|
369.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
HEWLETT-PACKARD HP ProBook 640 G10 slearvuti 14", 1920 x 1080 (Full HD), i5-1335..больше |
|
965.50 €
|
B магазин smartech.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 05:27
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Arvuti vastab ametliku tootja RENEW programmile. RENEWd arvuti on tehase taastatud arvuti (näiteks juhul, kui leiti defekt, tagastatakse toode tootjale, mis parandab defekte ja taastab arvuti oleku, sealhulgas taaskasutatud toote RENEW kategooria). Arvutit ei ole kasutatud. |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 640 G4 |
| Pikkus | 340 |
| Seeria | HP ProBook |
| Protsessori põlvkond | Kaby Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 240 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.73 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | + |
| Ümberpakendatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 20.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 2400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-8250U |
| Protsessori sagedus | 1.6 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel Express |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 400 |
| Aku tööiga kuni | 13.5 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | VGA |
| Показать больше | |


























