HP ProBook 460 G11
HP ProBook 460 G11
HP ProBook 460 G11 16" WUXGA IPS Ultra 5 125U 8GB/256GB SSD DOS AA0D1ES - BTO | ..больше |
|
692.76 €
|
B магазин enter24.eu |
HP ProBook 460 G11 16 WUXGA IPS Ultra 5 125U 8GB/256GB SSD DOS AA0D1ESбольше |
|
703.00 €
|
B магазин smartech.ee |
HP ProBook 460 G11 AA0V6ES 16" WUXGA IPS, Intel Ultra 5 125U, 16GB RAM, 512GB SS..больше |
|
735.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Hewlett-Packard HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16") ..больше |
|
793.51 €
|
B магазин percte.eu |
HP ProBook 460 G11 AA0V6ES 16" WUXGA IPS, Intel Core Ultra 5 125U, 16 GB RAM, 51..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
895.14 €
|
B магазин bigbox.ee |
HP ProBook 460 G11 16 WUXGA AMD R7-7735U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Pr.. |
|
899.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
HP ProBook 460 G11 16 WUXGA AMD R7-7735U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Pr.. |
|
924.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Hewlett-Packard HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16") .. |
|
954.09 €
|
B магазин viron.ee |
HP ProBook 460 G11 16 WUXGA AMD R7-7735U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Pr..больше |
|
979.70 €
|
B магазин galador.ee |
HP ProBook 460 G11 - Ultra 7 155U | 16"-WUXGA | 16GB | 512GB | Win11Pro | A38DPE.. |
|
1041.15 €
|
B магазин multo.eu |
Hewlett-Packard HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16") ..больше |
|
1054.81 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5.. |
|
1061.96 €
|
B магазин alfashop.ee |
Sülearvuti HP ProBook 460 G11, Intel Core Ultra U7-155U, 16 GB, 512 GB, 16 ", In..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1179 € |
|
1082.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti HP ProBook 460 G11, Intel Core Ultra U7-155U, 16 GB, 512 GB, 16 ", In..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1179 € |
|
1082.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
HP ProBook 460 G11 - Ultra 7 155U | 16''-WUXGA | 16GB | 512GB | Win11Pro |
|
1082.00 €
|
B магазин kaup24.ee |
HP ProBook 460 G11 16 FHD+ IPS 155U 16GB 512SSD EN W11Pro Silverkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 181.67Eur kuni 6 kuud |
|
1089.99 €
|
B магазин rde.ee |
Hewlett Packard ProBook 460 G11 - Ultra 7 155U | 16"-WUXGA | 16GB | 512GB | Win1.. |
|
1092.82 €
|
B магазин toppc.ee |
HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5.. |
|
1099.26 €
|
B магазин heahind.ee |
HP ProBook 460 G11 sülearvuti, Intel Core Ultra 7 155U, 40,6 cm (16"), WUXGA, 16.. |
|
1202.90 €
|
B магазин freyo.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 02:09
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 460 G11 |
| Pikkus | 2510 |
| Seeria | ProBook |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel Graphics |
| Laius | 3590 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.74 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 11 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | 125U |
| Protsessori sagedus | 1.3 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |















































